НовиниУряд запустив єдину онлайн-платформу допомоги постраждалим через війну

Уряд запустив єдину онлайн-платформу допомоги постраждалим через війну

-

Уряд запустив єдину онлайн-платформу допомоги постраждалим через війну

На створеній платформі зібрана повна інформація про ключові сервіси допомоги постраждалим внаслідок війни. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України. 

«Це перша в Україні онлайн-платформа, де зібрана повна інформація про всі ключові сервіси допомоги постраждалим внаслідок війни. Завдяки платформі громадяни зможуть простіше і швидше зв’язатися з потрібним сервісом», — йдеться в повідомленні.

Як зауважують в Мінсоцполітики, платформа розрахована не лише на постраждалих, а також і на фахівців, які надають їм допомогу. На платформі зібрані всі ключові служби, що надають українцям психологічну, юридичну та соціальну допомогу. Крім того, на сайті є буклети та інформаційні матеріали, щоб допомогти громадянам розпізнати негативні наслідки насильства та вчасно впоратися з ними.

«Платформа дозволить охопити соціальною підтримкою значно ширше коло людей, які постраждали внаслідок війни. Вона допоможе соціальним працівникам виявляти людей, які потребують допомоги через наслідки війни, надавати їм необхідну підтримку і правильно спрямовувати далі, щоби повною мірою забезпечити права та інтереси людей», — підкреслила Токарєва.

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам