НовиниВерещук пояснила жителям захоплених районів, чим небезпечний «відпочинок» їхніх...

Верещук пояснила жителям захоплених районів, чим небезпечний «відпочинок» їхніх дітей у Росії

-

Верещук пояснила жителям захоплених районів, чим небезпечний «відпочинок» їхніх дітей у Росії

Пропонуючи жителям тимчасово захоплених територій вивезти дітей на «відпочинок» або «санаторне лікування» до Росії, загарбники насправді планують депортацію.

Про це tot-na-terytoriyu-rf-na-vidpochynok-abo-likuvannya/”>заявила віцепрем’єр – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

«Ворог вдається до грубого обману довірливих людей. Окупанти пропонують дітям «відпочинок» або «санаторне лікування» у РФ. Деякі довірливі батьки навіть дають письмову згоду. А потім мають проблеми. Деякі з них не можуть знайти своїх дітей. Деякі змушені їхати до Росії за дітьми, але не можуть потім звідти виїхати», – розповіла урядовиця.

При цьому вона провела аналогію з часами Другої світової війни.

«От уявіть собі, що під час Другої світової війни в українську хату заходить фашист і пропонує віддати ваших дітей на відпочинок або лікування у Німеччину. Ситуація абсурдна і неможлива, скажете ви. Але саме так діють росіяни. Тому закликаю наших громадян на ТОТ не бути довірливими. Не відпускайте дітей на жодні «відпочинки» до Росії», – наголосила Верещук.

У Мінреінтеграції також звертаються до мешканців тимчасово окупованих територій із закликом не підписувати жодних дозволів чи інших документів на прохання окупантів стосовно дітей.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам