НовиниЕнергетики, що виїхали з окупованих територій, будуть забезпечені роботою,...

Енергетики, що виїхали з окупованих територій, будуть забезпечені роботою, — «Запоріжжяобленерго»

-

Енергетики, що виїхали з окупованих територій, будуть забезпечені роботою, — «Запоріжжяобленерго»

Всі працівники ПАТ «Запоріжжяобленерго», які виїхали з тимчасово окупованих територій, будуть гарантовано забезпечені робочими місцями. Таку заяву зробила компанія на своїй офіційній сторінці в Facebook.

«Усі співробітники нашої компанії, що виїхали з окупованих територій та виявили бажання залишитися в Запоріжжі й надалі працювати в “Запоріжжяобленерго”, забезпечені роботою», — сказано в повідомленні.

Також в компанії розповіли, що від початку дії воєнного стану новим робочим місцем були забезпечені 173 працівники Бердянського, Василівського, Мелітопольського, Оріхівського, Пологівського, Токмацького, Василівського міжрайонних РЕМ, Кам’янсько-Дніпровського РЕМ та Мелітопольських високовольтних електромереж.

Водночас на тимчасово окупованій території через посилення морально-психологічного тиску з боку окупантів, відсутність правового захисту та заборону на обіг гривні ані «Запоріжжяобленерго», ані працівники, які продовжують там жити, не мають можливості виконувати обов’язки, передбачені трудовим договором. Тому енергетиків закликають якомога скоріше виїжджати з окупації, щоб забезпечити собі стабільний заробіток та нормальне життя.

«“Запоріжжяобленерго” ще раз закликає своїх співробітників скористатися будь-якою можливістю для виїзду на підконтрольну Україні територію. Ми забезпечимо вас робочим місцем та заробітною платою, відповідними до ваших кваліфікації й навичок, ви зможете оформити статус ВПО та отримувати передбачені чинним законодавством виплати та пільги. І головне – ви будете захищені, і не лише фінансово, але й з правової точки зору», — звертається до своїх працівників ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам