НовиниГолова МАГАТЕ вирушив на тимчасово окуповану ЗАЕС

Голова МАГАТЕ вирушив на тимчасово окуповану ЗАЕС

-

Голова МАГАТЕ вирушив на тимчасово окуповану ЗАЕС

Генеральний директор Міжнародної агенції з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Ґроссі вирушив на ЗАЕС для оцінки безпекової ситуації на об’єкті.

«В дорозі на Запорізьку АЕС, щоб на власні очі оцінити ситуацію з ядерної безпеки та безпеки на об’єкті. Я продовжу свої зусилля щодо захисту атомної станції під час триваючого військового конфлікту і очолю наступну регулярну ротацію експертів МАГАТЕ на об’єкті», — написав Ґроссі у себе в Твіттері.

Під час попереднього візиту на ЗАЕС Ґроссі створив постійну місію експертів МАГАТЕ на окупованій станції, щоб відстежувати безпекову ситуацію в районі, де тривають бойові дії.

«Не зважаючи на нашу присутність на майданчику вже протягом семи місяців, ситуація на Запорізькій АЕС все ще небезпечна. Загрози ядерній безпеці та фізичній безпеці надто очевидні, як і необхідність діяти зараз, щоб запобігти аварії з потенційними радіологічними наслідками для здоров’я та навколишнього середовища людей в Україні та за її межами. Тому я продовжую працювати над пропозицією щодо захисту станції», — сказав він.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам