НовиниПрезидент зустрівся з актром та послом доброї волі ЮНІСЕФ...

Президент зустрівся з актром та послом доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блумом

-

Президент зустрівся з актром та послом доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блумом

Президент України провів зустріч із послом доброї волі актором Орландо Блумом та командою ЮНІСЕФ.

«Зустрівся із послом доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блумом та командою ЮНІСЕФ — організації, яка займається гуманітарною підтримкою й захистом дітей. Орландо Блум давно й змістовно працює із цим напрямом. Він уже був в Україні, на нашому Донбасі, ще до повномасштабної війни. І знає, що принесла ця агресія, наскільки повномасштабними мають бути зусилля світу, щоб її зупинити, щоб відновити Україну після війни»,розповів Зеленський.

За словами президента, під час зустрічі обговорили «питання відбудови нашої країни, нашої шкільної інфраструктури».

«Ми домовилися, щоб наші команди працювали над кількома напрямами. Зокрема, це питання повернення наших дітей, які були силою вивезені в Росію, це створення бомбосховищ для наших діточок. І третє — це технічне забезпечення дистанційного навчання в тих районах і областях, де неможливо навчатись офлайн через відповідні загрози», — сказав президент.

Під час візиту до України Орландо Блум відвідав Київ та Ірпінь, а також село Демидів, де побачив страшні наслідки війни, яка вже понад рік триває в нашій країні. Він зустрівся з українськими дітьми та поспілкувався з українцями, які за традицією влаштували йому тест на «українськість».

«Наш Блумбонюк: Орландо Блум дорогою до Києва зробив те, що багато хто не може зробити. Голлівудський актор вимовив слово “Укрзалізниця”. Тест пройдений», — написав радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

На зустрічі з Президентом Орландо Блум наголосив, що вражений сміливістю та стійкістю українців, які попри війну залишаються сильними.

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам