НовиниІван Федоров заявив про кадрові скорочення у Запорізькій обласній...

Іван Федоров заявив про кадрові скорочення у Запорізькій обласній раді

-

Іван Федоров заявив про кадрові скорочення у Запорізькій обласній раді

Голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров анонсував кадрові «чистки» в Запорізькій облраді, повноваження якої тепер виконує ЗОВА. Планується звільнити двох заступників голови та скоротити штат, що дозволить зекономити 14 млн гривень. Про це Федоров розповів на брифінгу, який відбувся 5 квітня.

Вже цього тижня буде скорочено двох заступників голови обласної ради (всього їх було троє). Також буде підписана нова структура облради, за якою з 90 співробітників залишиться тільки половина – 45 чиновників.

«Це нам дозволить зекономити щонайменше 14 мільйонів гривень вже в цьому році, які ми зможемо направити на оборону і на підтримку Збройних сил України», — зазначив Іван Федоров.

Один заступник голови обласної ради обходився бюджету області щонайменше у 2 млн гривень. На ці кошти можна закупити тисячу FPV-дронів для потреб фронту, зауважує посадовець.

Також Іван Федоров розповів про намір об’єднати та реформувати комунальні заклади Запорізької обласної ради.

«На наступному тижні ми розпочнемо процедуру об’єднань та реформ комунальних закладів обласної ради. Наведу, як приклад, заклади соціального захисту. Приблизно 15 комунальних установ підлягатимуть реформуванню. Сьогодні з 15 установ лише в 4 є контингент – люди, які отримують в цих закладах послуги. Всі інші вивезені на захід України ще навесні 2022 року. Але сьогодні всі ці заклади, які стоять порожні, повністю фінансуються обласним бюджетом. Це абсурдна ситуація», — розповів голова ЗОВА.

Торкнуться реформи і медичних закладів обласного підпорядкування. За словами Федорова, всі ці зміни потрібні, щоб скоротити видатки обласного бюджету, які можна буде направити на підтримку ЗСУ.

«Сьогодні ми бачимо велику кількість медичних закладів, які не можуть функціонувати в рамках тих реформ, які були запроваджені Національною службою здоров’я та Міністерством охорони здоров’я ще в 2019 році. Ми точно будемо об’єднувати медичні заклади. Основні напрямки, які будуть втілені в життя, – це надання медичної допомоги дорослому і дитячому населенню, а також спеціалізовані хвороби. Сьогодні у нас є велика проблема з нашим фтизіатричним закладом надання медичної допомоги. З одного боку, є величезний запит від Збройних Сил України на надання такої допомоги, з іншого боку, ми не можемо надавати таку допомогу на території Запоріжжя. З цим ми точно будемо розбиратися і швидко вирішувати питання», — заявив Іван Федоров, а також проанонсував реформи у центрі медико-соціальних експертиз.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам