НовиниУчні Кушугумської громади навчатимуться у змішаному форматі — голова...

Учні Кушугумської громади навчатимуться у змішаному форматі — голова ОТГ

-

Учні Кушугумської громади навчатимуться у змішаному форматі — голова ОТГ

З 15 січня учні Кушугумської громади перейшли на змішаний формат навчання. Це стало можливим завдяки капітальному ремонту укриття в місцевій гімназії. Заклад вже пройшов перевірку профільних служб та відповідає всім вимогам.

Як зазначив голова Кушугумської територіальної громади Володимир Сосуновський, загальна площа відремонтованого укриття – 334 квадратних метри. Воно розраховано на 150 учнів. Є два виходи, три навчальні кімнати, чотири санвузли, один з яких – для дітей з інклюзією. Також в укритті облаштували сучасну вентиляційну систему з терморегулюванням температури, пожежну сигналізацію, водопостачання та водовідведення.

Ремонтні роботи тривали три місяці, а їх вартість склала понад чотири мільйони гривень, розповіла директорка навчального закладу Тетяна Апостолова: «Це був розподіл державної субвенції (2,5 млн) і наші місцеві кошти (1,6 млн грн і 400 тисяч) виділено на проєктну документацію. За серпень 2023 року була виконана проєктна документація, а потім проведені тендерні процедури і тоді почалося виконання будівельних робіт. Капітальне будівництво завершилося 31 грудня».

Начальниця відділу освіти Кушугумської громади Вікторія Калниш зауважила, що всі учні гімназії (654 осіб – ред.) не зможуть одночасно перебувати в укритті, тому були розроблені спеціальні графіки. Так, діти матимуть змогу раз на тиждень відвідувати очні заняття, решту часу – навчатимуться дистанційно.

Очікується, що під час навчання приміщення слугуватиме укриттям, а після освітнього процесу – спортивною залою для різних видів спорту чи заходів.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам