«Меропад»: Міський голова ще одного міста пішов у відставку

0

З відповідною заявою про складання своїх повноважень як міського голови заявив Валерій Баранов на початку засідання «День депутата». Бердянською міською радою тимчасово керує секретар

Таку заяву про складання повноважень зачитав Валерій Баранов, очільник Бердянська під час свого виступу. Про причини складання повноважень він дав розгорнуту відповідь:

«Але на цей раз дружньої роботи не вийшло, на жаль. Увесь цей рік мені довелося працювати в умовах агресії та деструктиву, — відзначив Валерій Баранов. — А як працювати у цій обстановці? Я бачу два варіанти: Перший — продовжити спроби та вмовляти, принижуватися, виправдовуватися. І другий варіанти — подати у відставку у зв’язку з неможливістю працювати у таких умовах, зберегти собі залишки здоров’я та нервів та дати свободу депутатській команді для можливих досягнень, але вже без моєї участі. Тому з урахуванням тупикової ситуації, що склалася, моїм віком та особистими мотивами я змушений подати у відставку та побажати вам успіхів у праці. Хочу подякувати своїм виборцям, вибачитися перед ними за таке моє вимушене рішення. У подальшому я готовий допомагати місту усіма своїми можливостями»

Після зачитування заяви Валерій Баранов вийшов з сесійної зали. Секретар Бердянської міської ради продовжив проведення засідання «День депутата», прокоментувавши заяву міського очільника:

«Мені важко коментувати дії міського голови, усі чули його мотиви, його заяву. Я думаю оцінку цьому повинні дати крім мешканців ще юридичний супровід згідно з процедурою. Я пропоную зараз не обговорювати це питання, а перейти конструктивно до праці, до порядку денного нашого депутатського дня. Дата сесії від цього не зміниться. Питання нагальні, вони турбують усіх мешканців і всі сфери життєдіяльності нашого міста».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь