НовиниМешканців Запорізької області закликають економити електроенергію

Мешканців Запорізької області закликають економити електроенергію

-

Мешканців Запорізької області закликають економити електроенергію

У ПАТ «Запоріжжяобленерго» звернулися до мешканців Запоріжжя та області з проханням економно та відповідально споживати електроенергію. Насамперед запоріжців просять зменшити використання енергоємних приладів у пікові години: вранці з 7:00 до 10:00 і ввечері з 18:00 до 22:00.

«Кожен українець може зробити свій внесок у збереження сталого енергопостачання, скоротивши споживання електроенергії», — зазначають в обленерго.

Так, населенню радять не  користуватися одночасно кількома потужними електроприладами (електроплитою, чайником, пилососом тощо), вимикати світло в порожніх кімнатах, використовувати енергоефективні лампи потужністю не більше 10 Вт, заряджати павербанки вночі чи вдень, оминаючи час пікового споживання, а також відкласти користування бойлером, пральною машиною та іншою технікою, що може бути запрограмована, на нічний час (після 23:00).

Підприємці та бізнес можуть зменшити споживання електроенергії за рахунок вимкнення рекламних вивісок, гірлянд, зовнішнього підсвічування. Також, кажуть у «Запоріжжяобленерго», можна замінити звичайні лампи на акумуляторні, зменшити використання кондиціонерів, обігрівачів, холодильного обладнання, за можливості переглянути виробничі та робочі процеси, щоб скоротити споживання електроенергії ввечері.

Через російські обстріли електроенергії виробляється значно менше, тому її економне та відповідальне споживання є надважливим для забезпечення стабільної роботи енергосистеми.

Довідка. Дізнатися причину відсутності енергопостачання – у тому числі щодо аварійних відключень – можна у кол-центрі ПАТ «Запоріжжяобленерго» за телефоном 0-800-304-502.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам