НовиниУ Запоріжжі функціонує центр підтримки для вразливих категорій населення

У Запоріжжі функціонує центр підтримки для вразливих категорій населення

-

У Запоріжжі функціонує центр підтримки для вразливих категорій населення

У Запоріжжі з’явився інтегрований центр для вразливих категорій населення, де надаватимуть консультації соціальні працівники, юристи та психологи. Детально про діяльність центру розповіли в пресслужбі Запорізької міської ради.

Створення центру ініціювала благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя». Натомість міська влада надала в оренду приміщення за символічну вартість. Там вже облаштували затишні кімнати, де сім’ї можуть отримати усю необхідну допомогу. Зокрема, поспілкуватися з психологом, отримати консультації соціального працівника чи юриста. Для дітей передбачене проведення пізнавальних занять для надолуження освітніх втрат. Для батьків – групові заняття з самодопомоги та підтримки.

Одночасно інтегрований центр підтримки зможе прийняти до 30 осіб. На сайті міськради зазначається, що послуги надаватимуть за зверненням батьків. Фахівці оцінюватимуть потреби та складатимуть план соціального супроводу. Родина зможе отримати необхідні послуги впродовж пів року.

«У нас є певна база родин, які до нас зверталися, і які потребують підтримки. Також ми тісно співпрацюємо з міським та обласним департаментами соціального захисту населення, службою у справах дітей та іншими неурядовими організаціями, які опікуються родинами, що опинились у складних життєвих обставинах, вимушеними переселенцями, сім’ями ветеранів тощо», — розповіла голова правління БО «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя» Ірина Дорошенко.

Дізнатись усі подробиці щодо роботи центру можна за телефоном гарячої лінії благодійного фонду: 0-800-400-567.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам