НовиниУкраїна та Угорщина погодили відкриття нового пункту пропуску на...

Україна та Угорщина погодили відкриття нового пункту пропуску на кордоні

-

Україна та Угорщина погодили відкриття нового пункту пропуску на кордоні

Уряди України та Угорщини погодили відкриття нового пункту пропуску «Велика Паладь Надьгодош». Про це повідомили в Міністерстві інфраструктури України.

Крім того, сторони домовилися про можливість руху порожніх вантажівок масою понад 7,5 т на пункті пропуску «Лужанка – Берегшурань».

Відповідні зміни до угоди про контроль прикордонного руху підписали міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та посол Угорщини в Україні Хеізера Антала.

«Продовжуємо послідовну роботу із розвитку західного кордону для посилення експортних можливостей та забезпечення швидкого перетину кордону пасажирським транспортом. Підписані зміни до угоди з Угорщиною дозволяють нам почати планувати проєктні й інфраструктурні роботи, аби запустити новий пункт пропуску “Велика Паладь Надьгодош” та забезпечити рух порожніх вантажівок на “Лужанці”», — заявив Курбаков.

Також, за його словами, уряди зараз розглядають можливість будівництва нового вантажного пункту пропуску «Дийда – Берегдароц», щоб збільшити пропускну спроможність українсько-угорського кордону.

Зміни до двосторонньої угоди ще мають ратифікувати. Наразі з Угорщиною діють пʼять автомобільних пунктів пропуску, причому вантажівки масою понад 7,5 т можуть проїжджати лише через один із них – «Чоп – Захонь».

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам