НовиниОкупанти готуються до втечі з Василівки, — ЦНС

Окупанти готуються до втечі з Василівки, — ЦНС

-

Окупанти готуються до втечі з Василівки, — ЦНС

Російські загарбники розробили план евакуації посадовців ворожої адміністрації та їх родичів з тимчасово окупованої Василівки Запорізької області. Намірами окупантів поділилася пресслужба Центру національного спротиву.

«Згідно з планом, колаборанти зі своїми родинами мають втекти в Крим за дві години до відступу російських військових. Розробкою відповідного плану росіяни хочуть заспокоїти зрадників, адже ті мають панічні настрої», йдеться в повідомленні ЦНС.

Крім того, в Криму окупаційні адміністрації також почали продумувати плани втечі. Зокрема окупанти формують перелік працівників та їх сімей, які підлягають першочерговій евакуації. Відомо, що в деяких містах плани вже сформовані й затверджені. Зокрема відповідний план зроблений у Красноперекопську.

«Такі дії окупантів свідчать про те, що вони не вважають, що “Росія тут навсєгда” як заявляє місцева пропаганда й не мають на меті затримуватись в Україні занадто довго. При цьому ворог продовжує мародерити та експлуатувати українські промислові потужності на захоплених територіях», додали в Центрі.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам