НовиниОкупанти припинили виплату пенсій на окупованій частині Запорізької області

Окупанти припинили виплату пенсій на окупованій частині Запорізької області

-

Окупанти припинили виплату пенсій на окупованій частині Запорізької області

Начальник Токмацької міської військової адміністрації Олександр Чуб розповів в коментарі проєкту «Новини Приазовʼя», що у окупанти не виплачують соціальні виплати.

«Наразі в них, швидше за все, кошти закінчуються, які були виділені на наш регіон. У них нова лінія така – щоб отримувати їхню пенсію, треба отримати російський паспорт. Це, знову-таки, примусово, щоб наші люди отримували ці російські паспорти. Але це дійсно так – на сьогодні немає пенсійних виплат з боку РФ», – повідомив він.

Він вважає, що окупанти навряд чи відновлять свої виплати місцевим жителям.

«Якби в них була така можливість, вони б це не зупиняли. Вони навпаки хайпували б цим. А через те, що надходжень немає… В них коштів навіть немає на військових своїх, ми ж бачимо, в якому одязі та з яким знаряддям заходять до нас. Тому те, що вони повернуть ці кошти – це фейк стовідсотковий», – впевнений він.

Про те що росіяни припинили забезпечувати громадян на захопленій території Запорізької області соціальними виплатами, повідомив і Центр національного спротиву Головного управління розвідки Міністерства оборони України. За даними військових, окупанти пояснюють це браком рублів й обіцяють виправити ситуацію. Про терміни не повідомляють. Виплат немає в Мелітополі, Бердянську і Токмаку, зазначили у повідомленні.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам