НовиниПід час ревізії в пологовому будинку Запоріжжя знайшли прострочені...

Під час ревізії в пологовому будинку Запоріжжя знайшли прострочені медикаменти на пів мільйона гривень

-

Під час ревізії в пологовому будинку Запоріжжя знайшли прострочені медикаменти на пів мільйона гривень

У КП «Пологовий будинок №3» під час ревізії аудитори знайшли купу порушень. Про це повідомили в пресслужбі Східного офісу Держаудитслужби у Запорізькій області, додавши, що загальний  збиток, нанесений підприємством оцінюється в 700 тисяч гривень.

Зокрема, на складі пологового будинку були виявлені медикаменти та вироби медичного призначення з простроченим терміном придатності на суму майже 430 тисяч гривень. Медпрепарати частково були придбані за кошти, які надійшли від Національної служби здоров’я, частково отримані як благодійна допомога.

«Як наслідок, неприйняття доцільних рішень щодо забезпечення ефективного використання лікарських засобів та виробів медичного призначення призвело до неможливості їх подальшого використання через закінчення терміну їхньої придатності. Тобто пологовий будинок втратив активів на згадану суму», — зазначають в Держаудитслужбі.

Крім того, аудитори виявили, що адміністрація пологового будинку нараховувала зайві доплати до мінімальних зарплат, виділяла зайві кошти на сплату комунальних послуг, а також завищувала ціни на виконання ремонтно-будівельних робіт.

Наразі матеріали ревізії передано до органів прокуратури.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам