Підприємцям заспокоїтись: Відтермінують внесення бенефеціарів

0
Вчора Комітет з питань економічного розвитку прийняв рішення відтермінувати необхідність внесення до ЄДР інформації про кінцевого бенефіціарного власника для всіх суб’єктів господарювання та громадських організацій на 9 місяців (законопроекту №5807)
Про це повідомила народний депутат України Юлія Яцик на своїй сторінці у Facebook.
Також цю інформацію розміщенно на сайті самого комітету
Це дозволить компаніям і громадським організаціям уникнути штрафів від 17 000 до 51 000 грн., які вони могли б отримати через брак часу на збирання необхідної інформації.
Такі короткі терміни призвели до ажіотажу у центрах надання адміністративних послуг. У зв’язку з переповненням центрів, підприємці фактично не мали би змоги отримати відповідні послуги через відсутність можливості зареєструватися на прийом спеціаліста.
Голова Комітету Дмитро Наталуха запевнив: «Тепер — будемо переконувати колег у залі, щоб прийняти його за основу і в цілому вже завтра (четвер), щоб залишили принаймні один день на підпис цього закону Президентові Украіни, і таким чином вкластися в строки, щоб зняти цю неприємну фінансову загрозу для бізнесу і громадянського суспільства і дати їм можливість уникнути штрафів.»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь