НовиниПутін дав інтерв'ю американському журналісту Карлсону: головні наративи російського...

Путін дав інтерв’ю американському журналісту Карлсону: головні наративи російського диктатора

-

Путін дав інтерв’ю американському журналісту Карлсону: головні наративи російського диктатора

Президент країни-агресорки Володимир Путін в інтерв’ю Такеру Карлсону, якого ввжають американським пропагандистом, заявив, що війна почалася з вини самої України. За його словами, «Росія ні на кого не нападала, ні у 2014-му, ні у 2022-му».

Саме інтерв’ю президент РФ вирішив почати з «історії». Він розповів Карлсону про те, що «Україну створив» чи то Ленін, чи то Сталін. На його думку, більшість українців й досі вважають себе «росіянами», а тому війна має елемент «громадянського» конфлікту.

Крім того, очільник Кремля заявив, що відкритий до переговорів і навіть поскаржився на те, що Україна «проігнорувала» його намагання домовитися під час зустрічі в Стамбулі у 2022 році.

«Переговори досягли дуже високої стадії узгодження позицій у складному процесі, вони були майже завершені. Але після того, як ми вивели наші війська з Києва, інша сторона відкинула всі ці домовленості і підкорилася вказівкам західних країн. Крім того, президент України законодавчо заборонив вести переговори з Росією», — сказав Путін.

Наостанок він заявив, що  «Україна почала війну, а от мета Росії – припинити її». Щоправда, за його ж словами, російській армії поки «не вдалося досягти цілей СВО», наприклад, денацифікувати народ України.

На запитання Карлсона, чи готовий він поступитися Кримом задля досягнення миру, Путін відповів, що у 2014 році Росія була «змушена взяти Крим під свій захист, оскільки півострів був під загрозою і віддавати його назад вони не збираються».

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам