Новини«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: запоріжці можуть долучитися...

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: запоріжці можуть долучитися до патріотичного забігу

-

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: запоріжці можуть долучитися до патріотичного забігу

Запоріжців запрошують долучитися до акції «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Це всеукраїнський забіг, покликаний вшанувати пам’ять військових, які загинули під час російсько-української війни, пояснюють у ЗОВА.

Аби стати учасником забігу, необхідно пройти реєстрацію на сайті «NewRun».

«Реєстрація триватиме з 3 липня по 13 серпня. Забіг відбудеться 31 серпня о 10-й годині. Про місце проведення акції учасників повідомлять додатково. Вони можуть самостійно вибрати дистанцію, яку планують пробігти. Це може бути 2, 5 чи 10 км. Як правило, на старт виходять і діти. Тож ми плануємо запропонувати бігунам і більш короткі дистанції», — уточнила тимчасово виконуюча обов’язки начальника Управління молоді, фізичної культури і спорту Запорізької ОВА Інна Киник.

Після реєстрації кожному учаснику/ці присвоюється стартовий номер з ім’ям полеглого військового. За бажанням можна самостійного обрати героя, за якого ви хочете бігти.

Як зазначають у відомстві, мета забігу – не встановлення рекордів. Дистанцію можна подолати і пішки. Головне – пам’ятати про тих, хто боровся і продовжує боротися за нашу свободу та незалежність.

Залишаємо посилання на реєстрацію і тематичні сторінки пам’яті, де ви можете обрати ім’я загиблого захисника чи захисниці:

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам