НовиниУ розшуку ТЦК та СП перебувають близько 5 тисяч...

У розшуку ТЦК та СП перебувають близько 5 тисяч жителів Запорізької області

-

У розшуку ТЦК та СП перебувають близько 5 тисяч жителів Запорізької області

Близько п’яти тисяч мешканців Запорізької області перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування. Такою інформацією з «Суспільним» поділився тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу зв’язків з громадськістю обласного ТЦК та СП Максим Кара.

«Нині проводяться заходи з повторного оповіщення, обходження місць проживання. Також під час патрулювання національної поліції у місті, або на блокпостах, такі люди (ті, що перебувають у розшуку – ред.) виявляються. Людина доставляється до районного територіально центру для виписки протоколу або за місцем виявлення такої особи складається вже протокол. Після чого вручається повістка», — розповів Максим Кара.

Документи таких людей ТЦК передає до Нацполіції, також дані вносять в реєстр військовозобов’язаних «Оберіг». Далі сповіщають РТЦК за місцем реєстрації та складають протокол. Після чого виписують повістку до районного центру комплектування, розповів Максим Кара.

Варто зауважити, що йдеться не лише про ухилянтів, але й про тих чоловіків, які не оновили свої дані. Наприклад, не сповістили ТЦК про вступ до вишу чи набуття інвалідності.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам