НовиниУ вільному доступі з'явились комікси для дітей про мінну...

У вільному доступі з’явились комікси для дітей про мінну безпеку

-

У вільному доступі з’явились комікси для дітей про мінну безпеку

Видавництво «Ранок» виклало у відкритий доступ два навчальних посібників з мінної безпеки у вигляді коміксів для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт». Про це tos/a.291194047719101/1976562585848897/” target=”_blank” rel=”noopener noreferrer”>йдеться на сторінці видавництва у Facebook. 

to”>Основна мета видання — захист життя і здоров’я дітей та попередження трагедій шляхом надання детальної інформації про загрозу з боку вибухонебезпечних предметів. Для досягнення мети і сприяння зацікавленості дітей у запропонованому матеріалі, кращому його засвоєнню та запам’ятовуванню, обрано формат коміксів.

to”>У книзі вдало поєднано сюжетну лінію з навчальними матеріалами, що має спонукати дітей краще засвоїти необхідні знання. Автори на простій та доступній для дітей мові пояснюють, як важливо правильно поводитися у разі виявлення небезпечних пристроїв, надають слушні поради і рекомендації, постійно акцентують на тому, що діти мусять триматися осторонь підозрілих предметів і в жодному разі не повинні діяти самостійно.

Безкоштовно завантажити книгу у форматі PDF можна за посиланням на сайті видавництва. 

Анна Перекрест

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам