НовиниУ Запоріжжі комунальники усунули майже 80% наслідків останніх масованих...

У Запоріжжі комунальники усунули майже 80% наслідків останніх масованих обстрілів

-

У Запоріжжі комунальники усунули майже 80% наслідків останніх масованих обстрілів

У Запоріжжі комунальники виконали близько 80% робіт з усунення наслідків масованих ударів, які Росія завдала наприкінці березня. Про це вчора, 14 квітня, у своєму Telegram-каналі повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

За його словами, внаслідок останніх російських обстрілів було частково зруйновано та пошкоджено сотні приватних будинків у трьох районах міста – Дніпровському, Комунарському та Шевченківському.

«Усі вибиті вікна “закрито” листами OSB. Триває ремонт покрівель – 149 з них уже відновлено, при цьому 49 було відбудовано повністю, з “нуля”», — доповів секретар міськради.

Також він уточнив, що в Шевченківському районі відновлювальні роботи практично завершено – залишилися два дахи, які потребують додаткового технічного обстеження.

В інших районах міста роботи ще тривають. Так, у Комунарському районі поки вдалося відремонтувати 28 з 38 покрівель, у Дніпровському – 83 зі 109.

Загалом, говорить Куртєв, комунальні служби використали з міського резерву понад 3,5 тисячі листів шиферу. Ще понад 5,7 тисячі листів було надано людям, які вирішили виконувати ремонт самостійно.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам