НовиниУ Запорізькій області можуть дозволити проведення онлайн-уроків під час...

У Запорізькій області можуть дозволити проведення онлайн-уроків під час тривог

-

У Запорізькій області можуть дозволити проведення онлайн-уроків під час тривог

Запоріжжя залишається прифронтовим містом і лідером за кількістю повітряних тривог. Це відчувається у різних сферах життя, зокрема у навчальному процесі, зазначається на сайті Запорізької міськради.

За результатами зустрічей з педагогами та батьками школярів, які проходили у серпні цього року, міська влада прийняла рішення, що навчання проходитиме в онлайн-режимі. Однак під час повітряної тривоги онлайн-навчання також переривається, щоб діти та вчителі могли перейти в більш безпечне місце.

На думку багатьох батьків, це негативно відображається на навчальному процесі. Тому запоріжці створили петицію, у якій запропонували дозволити проводити онлайн-уроки під час повітряних тривог, за умови, що батьки візьмуть на себе відповідальність.

Всього за декілька днів петиція набрала 1632 голоси. Це при тому, що для розгляду петиції потрібно лише 750 голосів. Як зазначили в міськраді, хід голосування одразу підтвердив, що це питання дуже важливе для запоріжців.

Таким чином петиція набрала необхідну кількість голосів та буде винесена на розгляд найближчої сесії міської ради. Остаточне рішення щодо долі петиції, згідно з законодавством, прийматимуть депутати у сесійній залі.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам