НовиниУ Запоріжжі відкрилася виставка пейзажів «Майбутнє починається сьогодні»

У Запоріжжі відкрилася виставка пейзажів «Майбутнє починається сьогодні»

-

У Запоріжжі відкрилася виставка пейзажів «Майбутнє починається сьогодні»

До Дня Конституції України, який щорічно відзначають 28 червня, в Запорізькому обласному художньому музеї відкрилася виставка «Майбутнє починається сьогодні».

Попри близькість до лінії фронту, культурне життя в Запоріжжі не зупинилося. Місцеві художники, об’єднавши сили, представили 76 дивовижних пейзажів.

«Ми продовжуємо традицію проведення художніх пленерів. Раніше вони мали традиційну назву – “Запорізький пейзаж”. Але вже другий рік поспіль ми пропонуємо авторам конкретну тему. В 2023 році підсумкову виставку ми назвали “Незламна кульбаба”. І ця назва відображала крихкість навколишнього світу, тривогу і одночасно незламність українців. Сьогодні настрої в наших митців більш оптимістичні. Тому назва пленеру та виставки спрямовує нас у майбутнє», — розповіла кураторка проєкту, старша наукова співробітниця обласного художнього музею Ольга Дворна, передає Запорізька облдержадміністрація.

Загалом на виставці можна побачити живописні та графічні роботи 23 запорізьких митців, які вміло відтворили свої думки та почуття, викликані подіями сьогодення. Любителі мистецтва обов’язково оцінять розмаїття технік, стилів і жанрів.

«Відкриття нової виставки в прифронтовому Запоріжжі – свідчення незламності наших митців. Безумовно, у кожного з нас – свої вподобання. Але всі роботи знайдуть “свого” глядача», — впевнена головна спеціалістка Департаменту культури та туризму Запорізької ОДА Ірина Пономаренко.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам