Новини«Укрпошта» продаватиме посилки, які ніхто не забрав

«Укрпошта» продаватиме посилки, які ніхто не забрав

-

«Укрпошта» продаватиме посилки, які ніхто не забрав

«Укрпошта» продаватиме на аукціонах посилки, які ніхто не забрав впродовж пів року. Початкова ціна за кожну посилку – 10 гривень, повідомила пресслужба компанії.

Посилки, які отримувач не забрав протягом двох тижнів, «Укрпошта» відправляє назад відправнику. Якщо ж він протягом двох тижнів також не забирає посилку, то вона їде на спеціально облаштований склад, де зберігається пів року.

За цей період і отримувач, і відправник мають право забрати посилку. Якщо вони цього не зроблять, то посилку продадуть на аукціоні. Таким чином «Укрпошта» компенсуватиме витрати на логістику та зберігання поштових відправлень протягом цього періоду.

Усі посилки будуть нерозпакованими і не матимуть адресної інформації. Ані «Укрпошта», ані потенційні покупці до оголошення результатів аукціону не знатимуть, що в коробках. Для усунення корупції працівники пошти не зможуть брати участь в аукціонах.

«Раніше такі поштові відправлення просто знищувалися. Відтепер згідно із законодавством ми можемо продати ці посилки і компенсувати витрати на їхню логістику та зберігання, як це роблять у більшості країнах світу», — зазначив гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

За його словами, продаж незапитаних посилок – поширена міжнародна практика. Аналогічний підхід використовується багатьма міжнародними поштовими операторами та логістичними компаніями, зокрема Amazon, USPS, FedEx, Royal Mail тощо.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам