НовиниFuture Perfect: в Україні запускають національний проєкт із популяризації...

Future Perfect: в Україні запускають національний проєкт із популяризації вивчення англійської мови

-

Future Perfect: в Україні запускають національний проєкт із популяризації вивчення англійської мови

В Україні запускають проєкт з популяризації вивчення англійської мови Future Perfect, щоб у подальшому офіційно зробити її мовою міжнародного спілкування. Ініціатором проєкту є президент Володимир Зеленський. Про це 1 листопада оголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, вже зараз українці, які володіють англійською мовою, мають переваги на ринку праці, а це – вища зарплата, більше кар’єрних можливостей, вища конкурентність на міжнародному ринку.

«Все розпочинається з держслужбовців. Наразі в Україні володіння англійською мовою є обовязковим лише для держслужбовців категорії “А”. Але вимога часу щоб усі керівники послуговувалися англійською. Від цього напряму залежить якість управління та успіх усіх реформ», — зазначив прем’єр-міністр.

Він додав, що найближчим часом уряд планує запустити доступну програму з вивчення англійської мови, відкриту для кожного українця.

«Уряд планує запустити всеосяжну і доступну програму з вивчення англійської мови. Відкриту для кожного, незалежно від фінансового стану чи від місця проживання. З індивідуальним підходом і відкритим доступом до освітніх ресурсів», — запевнив Денис Шмигаль.

У Міністерстві цифрової трансформації повідомили, що вже відкрили доступ до двох безоплатних інструментів, які допоможуть покращити англійську:

  • Promova – платформа та застосунок для вивчення мов з персоналізованим підходом;
  • Empower – британська ініціатива з Кембриджу, доступна для всіх українських університетів.
Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам