В Запоріжжі лагодять дитячі майданчики

0

У сквері Олександрівському триває ремонт ігрових елементів дитячих майданчиків. Підрядники ремонтують пошкоджені деталі металевих конструкцій та фарбують поверхні.

Про це повідомляє Запорізька міська рада

В Олександрівській районній адміністрації на обліку 129 дитячих майданчиків. Саме на майданчиках проводять свій час багато дітей. З метою попередити травмування дітей, кожен рік, на початку теплого сезону їх інспектують та перевіряють на стійкість, стан кріплень і сидінь.

Як зазначив голова Олександрівської райадміністрації Валерій Мостовий:

— Районна адміністрація здійснює об’їзд, огляд, виявлення дефектів на цих підпорядкованих майданчиках і проводить тендер на виконання робіт, які включають усунення несправностей, приведення до ладу цих майданчиків. Адже більшість стають несправними через неправильну експлуатацію, вандалізм, випадки якого останнім часом почастішали. Ось, буквально на одному з тутешніх майданчиків вчора була зламана гойдалка. Підрядники її демонтують, полагодять і привезуть назад вже цілу.

У сквері Олександрівському розташовані три дитячих майданчика і один спортивний, пристосований для занять фізичною культурою людьми з інвалідністю.

Цього року у районі планують взятися за 24 дитячих майданчика. Це ті майданчики, які потребують ремонту. На ремонтні роботи з міського бюджету виділені 562 тисячі гривень.

Також представники районної адміністрації просять батьків пояснювати дітям, як поводитися на майданчиках, а також звертаються до запоріжців з проханням не псувати конструкції, адже від їх стану залежить дозвілля дітей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь