НовиниРосійські війська можуть піти в новий наступ у трьох...

Російські війська можуть піти в новий наступ у трьох областях України, – ГУР

-

Російські війська можуть піти в новий наступ у трьох областях України, – ГУР

Нові наступальні операції військ РФ можуть відбутися в трьох областях України. Кремль продовжує мобілізацію і не має наміру припиняти війну.

Про це поінформував представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький.

«Ми визначили, що наступи військ РФ можуть бути у Донецькій і Луганській областях, а також, можливо, на Запоріжжі. При цьому на Херсонщині та в Криму війська РФ вестимуть оборону», — сказано в повідомленні.

За словами Скібіцького, ворог планує наступ на сході та півдні нашої країни навесні та влітку цього року. Саме тому Кремль ініціював мобілізацію, в рамках якої планується набрати до 500 тисяч призовників.

Він додав, що нова хвиля мобілізації в Росії триватиме до двох місяців, проте реалізація планів наступу сильно залежатиме як від рівня підготовки особового складу й технічного оснащення російських сил, так і від рівня, якості й темпів західної військової підтримки ЗСУ.

У розвідці запевнили, що стежать за заходами, які може проводити чи проводить 12-те Головне управління міністерства оборони РФ, що  відповідає за підготовку і доставку ядерних зарядів до зброї.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам