НовиниПланові ремонти електрообладнання будуть проводити під час погодинних відключень...

Планові ремонти електрообладнання будуть проводити під час погодинних відключень — «Запоріжжяобленерго»

-

Планові ремонти електрообладнання будуть проводити під час погодинних відключень — «Запоріжжяобленерго»

ПАТ «Запоріжжяобленерго» пообіцяло синхронізувати планові роботи з графіками погодинних відключень (ГПВ) електроенергії.

Відтепер електрообладнання ремонтуватимуть під час ГПВ. Це, кажуть в обленерго, дозволить уникнути додаткових відключень світла.

«Проаналізували розклад планових робіт з ремонтів та обслуговування електрообладнання та дійшли висновку, що подекуди спричинені ними перерви в енергопостачанні “додаються” до вимкнень електроенергії через застосування графіків погодинних відключень», — зазначив в. о. гендиректора ПАТ «Запоріжжяобленерго» Андрій Стасевський.

У компанії пояснили, що мета планових ремонтних робіт підготувати обладнання до осінньо-зимового періоду, зокрема, для надійного розподілу електроенергії.

«Маємо зробити усе можливе, аби мінімізувати дискомфорт для наших споживачів через відсутність електроенергії. Передусім, прагнемо уникати ситуацій, коли у помешканні немає світла 4 години через ГПВ, а потім ще 2-3 – через планові роботи, — сказав Андрій Стасевський. – Переглянули підходи до формування плану ремонтних робіт та вже складаємо новий розклад, аби скрізь, де це можливо, планові роботи виконувалися у той час, коли ця адреса вимикається через застосування графіків погодинних відключень».

Олександра Ган

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам