Новини«Запоріжжяобленерго» закликає своїх працівників виїжджати з ТОТ, гарантуючи їм...

«Запоріжжяобленерго» закликає своїх працівників виїжджати з ТОТ, гарантуючи їм працевлаштування

-

«Запоріжжяобленерго» закликає своїх працівників виїжджати з ТОТ, гарантуючи їм працевлаштування

«Запоріжжяобленерго» закликає своїх працівників виїжджати з окупованих територій, гарантуючи працевлаштування.

У компанії зазначають, що від початку повномасштабної війни чимало працівників вже виїхали з окупації. Частина з них – на захід України. Втім всі, хто вирішив залишитися в Запоріжжі та продовжити працювати на підприємстві, наразі працевлаштовані.

«На окупованих територіях ситуація невпинно погіршується. Чергове свідчення тому – нещодавній запланований мітинг працівників утворених окупантами “комунальних та державних підприємств” через невиплату зарплати. Це переконливий доказ того, що загарбників жодним чином не турбує добробут людей, які погодилися або були змушені із ними співпрацювати», – повідомляють у «Запоріжжяобленерго».

Компанія вкотре закликає своїх працівників скористатися будь-якою нагодою і виїхати з окупації. Там зазначають, що на підконтрольних Україні територіях держава зможе гарантувати виплату фінансової допомоги, медичне обслуговування, освіту для дітей. «Запоріжжяобленерго» зі свого боку гарантує працевлаштування тих, хто вирішить залишитися в Запоріжжі та висловить бажання й надалі працювати у компанії.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам