НовиниУкраїна та Молдова домовилися про запуск нової залізничної гілки

Україна та Молдова домовилися про запуск нової залізничної гілки

-

Україна та Молдова домовилися про запуск нової залізничної гілки

Україна та Молдова погодили запуск залізничної гілки, яку побудували після початку повномасштабної війни на Одещині.

Як повідомляє «Європейська правда», про це стало відомо із заяв МВС України та Молдови і митних служб обох країн.

Зазначається, що 22 березня відомства повідомили про підписання протоколу про організацію спільного контролю в пункті пропуску для залізничного сполучення «Серпневе-1 – Басараб’яска». За словами керівника Держприкордонслужби України Сергія Дейнеко, це активізує торгово-економічну діяльність між Україною і Молдовою, а також поглибить їхню співпрацю з управління кордонами.

«Ми бачимо у цьому великі можливості для розширення як нашого експортного потенціалу і транзитних можливостей Молдови, так і в подальшому, після нашої Перемоги, це сприятиме розширенню експорту молдовських підприємств на зовнішні ринки з використанням логістики портів Великої Одеси. Це також у майбутньому слугуватиме поштовхом для росту інвестицій з точки зору бізнесу, розвитку транзитного потенціалу та логістичних маршрутів», – додав в. о. голови Державної митної служби України Сергій Звягінцев.

Новий перехід дозволяє значною мірою компенсувати залізничне сполучення по мосту в Затоці, який неодноразово ставав об’єктом ракетних атак Росії. Використання переходу розпочнеться з півночі 25 березня.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам