НовиниРосіяни затоплюють поля та мінують греблі на тимчасово окупованих...

Росіяни затоплюють поля та мінують греблі на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, передбачаючи наступ ЗСУ

-

Росіяни затоплюють поля та мінують греблі на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, передбачаючи наступ ЗСУ

Російські окупанти мінують греблі та затоплюють поля у Запорізькій області, боячись українського контрнаступу. Такою інформацією поділився голова Запорізької ОВА Юрій Малашко у Telegram.

«Вояки РФ підтоплюють поля у Василівському районі, підвищуючи рівень води в каналах, мінують дамби, засіяні поля та всю лінію фронту», — написав очільник області.

На думку посадовця, російська сторона використовує мінування мирних населених пунктів як засіб стримування контрнаступу.

«Мінують хаотично, без розуміння того, що вони роблять. І ми розуміємо, що після деокупації буде дуже багато роботи з розмінування. … Також володіємо інформацією, що вони вже готуються до деокупації територій та до свого повернення додому», — повідомив Юрій Малашко.

За словами голови ОВА, у Запорізькій області збільшилась кількість обстрілів, які здійснюються із застосуванням авіації, ракетних систем залпового вогню та артилерії. У середньому за добу ворог здійснює від 80 до 100 обстрілів. Найбільше від ворожих атак потерпають Оріхів, Мала Токмачка, Гуляйполе та інші прифронтові населені пункти.

Малашко також зазначив, що протягом останнього місяця окупанти активно вивозять свої документи, а зі своїх будинків – особисті речі.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам