НовиниАсамблея НАТО одностайно визнала злочини РФ проти України геноцидом,...

Асамблея НАТО одностайно визнала злочини РФ проти України геноцидом, а режим Росії — «рашизмом»

-

Асамблея НАТО одностайно визнала злочини РФ проти України геноцидом, а режим Росії — «рашизмом»

Парламентська асамблея НАТО визнала геноцидом злочини Росії проти України та підтримала створення міжнародного спецтрибуналу для суду над президентом РФ Володимиром Путіним.

«Парламентська асамблея НАТО визнала злочини Росії проти України геноцидом, а терористичний режим в РФ – рашизмом. Одностайно. На сесії асамблеї в Люксембурзі ми добилися прийняття надзвичайно сильної декларації, яка буде мати далекосяжні політичні наслідки. Крім того, ПА НАТО закликала уряди своїх країн відкрито оголосити на саміті у Вільнюсі про те, що Україна стане членом Альянсу і погодити наступні конкретні кроки для вступу України до НАТО»,повідомив у фейсбуці голова постійної делегації України в Парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв.

Президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні 22 травня відзначив важливість ухвалення декларації від Парламентської асамблеї НАТО.

«Речі названі своїми іменами – чітке визнання геноцидом злочинів Росії проти нашої держави, чітке засудження рашистської ідеології. Це правильна основа і для інших міжнародних організацій», — сказав Зеленський.

Він зазначив, що кожного тижня «додаємо змісту для України від саміту у Вільнюсі».

«Ми робимо все, щоб рішення на саміті для нас було саме таким, яке спрацює. Подивимось, але, тим не менш, ми працюємо над цим», — сказав президент.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам