НовиниЗламали «зуби дракона»: ЗСУ вперше перетнули останню лінію оборони...

Зламали «зуби дракона»: ЗСУ вперше перетнули останню лінію оборони ЗС Росії на Запорізькому напрямку

-

Зламали «зуби дракона»: ЗСУ вперше перетнули останню лінію оборони ЗС Росії на Запорізькому напрямку

Українська бронетехніка почала діяти за останньою лінією російської оборони на заході Запорізького напрямку. Про це свідчать геолокаційні карти фронту, повідомили у пресслужбі Інституту вивчення війни (ISW).

Знімки свідчать, що броньована техніка українських військових змогла просунутися на південь від російських протитанкових споруд та так званих «зубів дракона». Зазначається, що ці укріплення є частиною трирівневої оборонної конструкції окупантів на Запоріжжі.

«Це перший помічений випадок використання бронетехніки українськими військами поза межами російської трирівневої оборони. Присутність української бронетехніки за кінцевою лінією нинішнього російського оборонного шару вказує на те, що українці достатньо убезпечили свій прорив перших двох ліній цього шару, щоб провести техніку через пролом», – повідомили у зведенні ISW.

За даними інституту, техніка ЗСУ вступила в обмежений бій безпосередньо на захід від Вербового, розташованого за 18 км на південний схід від Оріхова. Водночас підтвердити те, що Сили оборони прорвали позиції окупантів, в ISW не можуть.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам