НовиниУ застосунку «Дія» з’являться нові послуги: що відомо

У застосунку «Дія» з’являться нові послуги: що відомо

-

У застосунку «Дія» з’являться нові послуги: що відомо

У застосунку «Дія» можна буде сплатити штраф за адміністративне правопорушення. Міністерство цифрової трансформації відкрило запис на бета-тестування цієї послуги, повідомив його очільник Михайло Федоров. Крім того, у застосунку також буде мапа пунктів незламності.

«Часто адмінпорушення здійснюють через незнання законів та правил. Наприклад, ви пройшли митний контроль, але не задекларували кошти. Або курили в забороненому місці. Кейсів багато. Послуга в “Дії” дасть змогу сплатити штраф без купи папірців, походів до суду та банку. Лише кілька кліків у застосунку», – розповів він.

Щоб переконатися, що послуга працює коректно, Мінцифри запрошує протестувати її. Долучитися до бета-тестування можна за цим посиланням. Для цього потрібно:

  • мати щонайменше 16 років;
  • мати верифікований реєстраційний номер облікової картки платника податків у «Дії»;
  • мати судову справу зі штрафом за адмінпорушення.

Крім того, напередодні опалювального сезону в «Дії» з’явиться мапа пунктів незламності, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. За його словами, це має бути зручний сервіс, де є всі важливі дані про кожен пункт, його розташування та наявність необхідного обладнання.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам