Зустрічи з талановитими людьми

0

«Запоріжжя талантами своїми ніколи не було в останніх рядках , завжди славилося своїми акторами , співаками , пісьменниками..»
У обласній бібліотеці пройшла чергова зустріч з корифеєм театру Іваном Смолієм.
31 березня у Запорізькій обласній бібліотеці пройшли чергові збори талановитих людей нашого міста. На цей раз відбулася зустріч з заслуженим артистом України, корифеєм запорізького театру ім. Магара Іваном Смолієм. На зустрічі були присутні творча еліта міста: письменники, композитори, актори, співаки. Іван Ілліч розповідав про вистави в яких він брав участь, про ролі, що вдавалися чи не вдавалися. Загалом за все свое театральне життя він зіграв близько 220 ролей у різних виставах. Також митці обговорювали основні аспекти та недоліки роботи у театрі, сучасний стан Запорізького театру зокрема та Українських театрів в цілому. Гості вечора читали авторські вірші, згадували уривки з всесвітньовідомих творів зарубіжних та українських класиків, розглядали важливі питання в театральній сфері та мали змогу поставити питання до корифея театру. Композитор Козировський Володимир Іванович, заслужений артист України, виконав пісню «Жовті троянди», акомпануючи собі на гітарі.


Виступ Івана Смолія запам’ятався не лише розмаіттям тем, а й його авторськими цитатами :
«Люблю ролі страшно трагічні або страшно комедійні» — про улюблену роль Мартина Борулі у однойменному спектаклі.
«Люблю епізоди, бо там можна передати все що наболіло в душі» — про відіграний єпізод  у спектаклі «Конотопська відьма» .
«Немає улюблених чи нелюбимих ролей, є ті, що менш вдалися чи більше вдалися» — про свої ролі у спектаклях.
До речі, Іван Ілліч Смолій і зараз активно веде театральні постановки та бере участь у виставах запорізького театру.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь