Оренда землі: Приклад з життя

0

Центр безоплатної правової допомоги не тільки існує, але й допомагає людям вирішувати питання та отримувати компетентну правову допомогу.

Один з випадків коли була необхідна така допомога – фермер не сплачував гроші за орендовано ділянку.

Судові справи можуть затягнутися на тривалий час, адже інколи необхідно дослідити багато доказів. У 2019 році до Токмацького бюро правової допомоги звернулася пані Тетяна. Привід простий – жінці необхідна була допомога з розірванням договору оренди, адже орендар не виплачував кошти.

Для усіх громадян відповіла на запитання Ірина Сердюк, спеціаліст Токмацького бюро правової допомоги: «Законодавство України передбачає, що землекористувач зобов’язаний своєчасно сплачувати орендну плату. Порушення цього пункту є вагомою підставою для розірвання договору оренди».

Таким чином, подаючи заяву до суду, клієнтка вже мала усі шанси виграти справу та стягнути з недобросовісного орендаря не тільки суму яку він заборгував, але й відсотки за час очікування. У конкретно цій справі Оріхівський районний суд Запорізької області прийняв рішення та постановив стягнути з орендаря на користь пані Тетяни 12 тисяч гривень, тобто борг у 11 тисяч + відсотки за інфляцію.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь