НовиниІз Золочівської громади Харківської області примусово вивозять дітей на...

Із Золочівської громади Харківської області примусово вивозять дітей на випадок наступу армії РФ

-

Із Золочівської громади Харківської області примусово вивозять дітей на випадок наступу армії РФ

Із Золочівської громади Богодухівського району Харківщині евакуюють людей на випадок наступу чи окупації населених пунктів. Про це в етері «Радіо Свобода» розповів начальник Золочівської селищної військової адміністрації Віктор Коваленко.

За його словами, сьогодні тривають постійні обстріли прикордоння. Тому місцева влада застосовує примусову евакуацію, щоб вивезти всіх дітей.

«Івашки – це село буквально за 800 метрів від кордону. Ми звідти в рамках примусової евакуації вивезли всіх діточок. Там залишилось 140 дорослих. Кожного дня ми вивозимо звідти місцевих мешканців. Олександрівка – якщо раніше було 47 дітей, то на сьогодні залишилась одна. Вчора вивезли з Тимофіївки дітей, з Відродженівського сьогодні вивезуть ще одну дитину і там не буде вже дітей зовсім. Деякі хотіли повернутися. Але є певна відповідальність, в тому числі кримінальна. Всі попереджені про це», — каже Коваленко.

Примусову евакуацію дітей запровадили у шістьох селах Золочівської громади. Це – Івашки, Перовське, Басово, Тимофіївка, Відродженівське та Олександрівка. Люди їдуть або до своїх рідних в інші населені пункти, або ж їх розміщують у визначених владою місцях – гуртожитках. Коваленко запевняє, що там їх забезпечують усім необхідним.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам