Новини«Мотор-Банк» та інше майно експрезидента «Мотор Січі» Богуслаєва націоналізують

«Мотор-Банк» та інше майно експрезидента «Мотор Січі» Богуслаєва націоналізують

-

«Мотор-Банк» та інше майно експрезидента «Мотор Січі» Богуслаєва націоналізують

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду конфіскувала активи колишнього президента «Мотор Січі» В’ячеслава Богуслаєва, якого звинувачують у державній зраді. Зокрема, йдеться про «Мотор-Банк». Відповідне рішення ВАКС ухвалив 25 червня.

Зазначимо, що «Мотор-Банк» – не єдиний актив, який конфіскують у Богуслаєва та ще однієї підсанкційної особи – гендиректора російської компанії «Борисфен» Петра Кононенка. У власність держави також перейдуть корпоративні права страхової компанії «Мотор-Гарант», Вінницького авіазаводу і ТОВ «Вертольоти МСБ».

За інформацією інтернет-видання «LIGA.net», СК «Мотор-Гарант» уже втратила всі ліцензії на надання фінансових послуг через санкції проти Богуслаєва, а Вінницький авіазавод де-факто перебуває під контролем держави й переданий в управління раніше націоналізованого заводу «Мотор Січ».

Так, «Мотор-Банк» стане вже сьомим державним банком. Наразі Україна володіє «ПриватБанком», «Ощадбанком», «Укрексімбанком», «Укргазбанком», «Сенс Банком» та «PIN банком».

Довідка. В’ячеслава Богуслаєва заарештували у жовтні 2022 року за пособництво державі-агресору, адже двигуни компанії «Мотор Січ», якою володів бізнесмен, виявили у збитих російських гелікоптерах. Крім того, правоохоронці встановили, що після початку повномасштабного вторгнення РФ Богуслаєв продавав авіазапчастини підсанкційним іранськими компаніями, мав завод на території тимчасово окупованої Донецької області і співпрацював з тамтешньою самопроголошеною «владою».

28 березня Богуслаєву оголосили про ще одну підозру за те, що він наказав працівникам «Мотор Січі» вивести з ладу вертольоти, які планувало купити Міністерство оборони України. Підлеглі експосадовця зняли лопоті з гвинтокрилів та вивели з ладу їхні механізми, які відповідають за роботу опорного гвинта.

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам