НовиниУ Запоріжжі депутати обларади втретє не зібралися на позачергову...

У Запоріжжі депутати обларади втретє не зібралися на позачергову сесію

-

У Запоріжжі депутати обларади втретє не зібралися на позачергову сесію

Сьогодні, 1 вересня, мала відбутися позачергова сесія Запорізької обласної ради, однак вона провалилась вже втретє. Так, із 84 депутатів до сесійної зали прийшли лише 22.

На сесії планували розглянути питання про поновлення на посадах за рішенням суду директора обласної інфекційної лікарні Володимира Шинкаренка та керівника Василівського історико-архітектурного музею-заповідника «Садиба Попова» Валерія Стойчева.

Голова обласної ради Олена Жук в коментарі «Суспільному» пояснила, що депутати не зібралися, оскільки незгодні з рішеннями суду та мають іншу думку.

«Не зібралися, бо депутати, у великій кількості, більшістю голосів Запорізької обласної ради, вже голосували один раз за це питання і мають свою позицію. Сьогодні, в такий спосіб, проявили незгоду з рішенням суду за паном Шинкаренком і з рішенням суду за паном Стойчевим. Саме тому, на мій погляд, депутати й не зібралися. Бо з цих питань вони вже висловили свою думку. Вони проти поновлення. Там призначені нові директори», — заявила Олена Жук.

За її словами, облрада подала апеляційну скаргу щодо рішення про відновлення Володимира Шинкаренка та Валерія Стойчева на їх посадах. Наразі слухання ще не призначене.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам