НовиниВетерани війни стануть викладачами в школах

Ветерани війни стануть викладачами в школах

-

Ветерани війни стануть викладачами в школах

22 ветерани пройшли курс Мінветеранів та Міноборони і незабаром викладатимуть початкову військову підготовку у школах, повідомляє Урядовий портал.

У новому навчальному році школярам викладатимуть «Захист України» та військово-патріотичне виховання. Це, на думку депутатів Верховної Ради, «сприятиме розвитку початкової загальновійськової підготовки як основи підготовки громадян України до національного спротиву».

Нові програми вже розробляються спільно з Міністерством оборони. Уряд виділив 1,74 мільярда гривень на закупівлю необхідного обладнання, оновлення навчальних центрів та підвищення кваліфікації вчителів.

Тим часом вже 22 ветерани пройшли відповідний курс, розроблений Міністерством у справах ветеранів та Міністерством оборони, й отримали сертифікат державного зразка на право викладати початкову військову підготовку у закладах освіти.

«Ми вітаємо 22 випускників-ветеранів, які успішно пройшли навчання у Києві. Проте для збільшення кількості ветеранів війни, які готуватимуть українців до загальновійськової підготовки та національного спротиву, Мінветеранів масштабує навчальну програму на всі регіони України. Загалом у 2024 році плануємо випустити близько 100 ветеранів і ветеранок війни», — сказав заступник міністра у справах ветеранів Максим Кушнір.

Олександра Ган

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам