НовиниУ Мелітополі пролунали вибухи: пошкоджено будівлю, де були розташовані...

У Мелітополі пролунали вибухи: пошкоджено будівлю, де були розташовані «силові структури» окупантів

-

У Мелітополі пролунали вибухи: пошкоджено будівлю, де були розташовані «силові структури» окупантів

Вранці, 27 березня, у тимчасово окупованому Мелітополі пролунало декілька вибухів. Зокрема, відомо про пошкодження будівлі, де розміщувались силові структури загарбників.

Такою інформацією поділився мелітопольський міський голова Іван Федоров.

«У окупантів в Мелітополі “нічого не відбувається”. У місті пролунало вже декілька вибухів. Що палає у ворога на цей раз, з’ясовуємо. Чекаємо гарних новин від ЗСУ», – заявив міський голова.

Пізніше у своєму телеграмі Федоров опублікував фото диму на мікрорайоні поблизу кафе «Джокер» і ворожих казарм. Він додав, що постраждала захоплена росіянами будівля, де розміщувались ворожі силові структури.

Фото: Іван Федоров

А от окупаційна влада міста заявляє, що Мелітополь з артилерії обстріляли українські військові, внаслідок чого постраждала будівля багатопрофільного коледжу на проспекті 50-річчя Перемоги.

Голова руху «Ми разом з Росією» Володимир Рогов переконує, що попередньо вогонь вівся з Оріхова. Однак відстань до Мелітополя складає 85 км, а наявні в ЗСУ артустановки мають далекобійність лише 20-50 км. Також Рогов стверджує, що в коледжі начебто проходили навчання з 8 ранку. Попередньо відомо про 4 постраждалих.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам