Депутат з Енергодару

0

Коли люди обирають депутата, вони сподіваються, що він буде піклуватися про їх проблеми. Депутат не просто має сидіти у кріслі, а й допомагати своїм виборцям. Саме таким депутатом є Максим Дем’янюк.


Зелений сквер

Завдяки тому, що депутат не сидить склавши руки, в сьомому мікрорайоні міста енергетиків був реалізований проект «Зелений сквер». Цей проєкт передбачав ремонт пішохідної доріжки, встановлення лавок та урн. Навіть знайшли місце для встановлення будинку для котів. Висадили червоні дуби, які згодом стануть величною прикрасою скверу, а також місцем, де жителі зможуть влітку ховатися у тінь. До плану реконструкції також додали реконструкцію гірки та встановлення дитячих елементів, адже парк з зоною для дітей завжди буде необхідним для сімей з дітьми.

Без освітлення сквер може перетворитися на осередок небезпеки. З метою уникнення подібних ситуацій його обладнали сучасними LED-ліхтарями, які допоможуть жителям відчувати себе у спокої під час вечірніх прогулянок.

Контактуючи з виборцями

За цей рік було проведено понад 40 прийомів громадян. На зустрічах були розглянуті звернення, що стосувалися питань матеріальної допомоги, сімейних питань та питань медичної допомоги тощо. Депутатській фонд на надання матеріальної допомоги в сумі 150 тис. грн використаний повністю.

Допомогу отримали близько 30 людей, та за підтримки обласного депутата Наталії Кругляк була видана грошова допомога з обласного фонду у сумі 69 тис. грн. Грошову допомогу отримали ще 37 громадян.

Благодійність

В цьому році за ініціативи народного депутата України Юлії Яцик були проведені благодійні акції «Здійсни Різдвяні Мрії». Команда депутата здійснила мрії малозабезпечених дітей, подарувавши їм багато подарунків. Також у травні святкові подарунки отримали всі мiсцевi ветерани Великої вітчизняної війни.

У день захисту дітей Максим Дем’янюк з командою провів святкову акцію з подарунками для малечі.

Як депутат міської ради він займається громадською діяльністю. Така робота вимагає часу, але вона ніколи не буде марною. Результатом такої кропіткої праці є вдячні усмішки людей, зворушливе спасибі пенсіонерів та довіра людей. В свою чергу М.В. Дем’янюк висловлює щиру вдячність усім енергодарцям за віру в нього, допомогу й підтримку в його депутатській діяльності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь