Мовлення нового телеканалу «Дім»

0

З першого березня в Україні розпочав мовлення розважально-інформаційний телеканал для тимчасово окупованих територій Донбасу та Крима. Новий канал називається «Дім». Український канал буде доносити усьому світові об’єктивну, актуальну та цікаву інформацію з України з перших вуст. Як зазначається на сайті телеканалу, «Дім» буде представляти широкій аудиторії свіжі новини щогодини аж п’ятьма мовами: українською, англійською, російською, арабською та кримськотатарською.

«Головна мета нашого телеканалу – це повернення політичного, культурного та суспільного життя України, які нині мешкають на тимчасово окупованих територіях. Пробудження почуття єдності, а також деоккупація свідомості наших громадян»¸- підкреслила на презентації телеканалу генеральний директор Юлія Островська.

Звісно, телеканал не обійдеться без контенту студії «95 квартал». Більше 15% буде програм виробництва цієї студії. «Звісно, є контент «95 кварталу», бо він теж досить преміальний і його любили до цього, і ми сподіваємося, що люблять і зараз на окупованих територіях», — прокоментувала Юлія.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь