НовиниНегода у Запоріжжі: водіїв та пішоходів закликають бути вкрай...

Негода у Запоріжжі: водіїв та пішоходів закликають бути вкрай обережними

-

Негода у Запоріжжі: водіїв та пішоходів закликають бути вкрай обережними

У Запоріжжі через сильний вітер попадали дерева, подекуди зникло світло. Як зазначили у міськраді, комунальники почали ліквідовувати наслідки негоди ще з ночі.

«На цей час зафіксовано вісім випадків падіння дерев. Фахівці “Запоріжремсервісу”, міської аварійно-рятувальної служби та “Зеленбуду” вже опрацьовують це питання. Енергетики займаються відновленням електропостачання», — доповів секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

За

Фото: Telegram Анатолій Куртєв

Тим часом фахівці ДСНС закликають водіїв і пішоходів бути особливо обережними сьогодні. Рекомендують утриматися від поїздок на далекі відстані, а за потреби замість власного транспорту скористатися громадським, щоб не створювати затори на автошляхах.

«Якщо поїздку відкласти не можна, неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху. Водіям слід бути особливо уважними і сповільнюватися поблизу перехресть і пішохідних переходів, дотримуватися безпечної швидкості та дистанції. Пішоходам потрібно переходити дорогу тільки у встановлених місцях, носити на одязі світловідбивні флікери та взуття, що не ковзає», — нагадали рятувальники.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам