Пандус для запоріжця

0

З ініціативою облаштувати сходи у під’їзді спеціальним устаткуванням для мешканця Комунарського району Олексія Чабанова, який пересувається інвалідним візком, виступив народний депутат IX скликання по одномандатному округу №74 Геннадий Касай.

За підтримки нардепа Благодiйний фонд «Олександрiвська фортеця» в співпраці з  фiрмою «Діасон» встановили похилий пандус-електропідйомник в під’їзді багатоповерхового будинку, що дозволило Олексію самостійно пересуватися і мати змогу виїхати на вулицю.

Щиро вдячні нашим партнерам: ТОВ «Український регiональний iнститут експертизи iнвестицiй та проектування» в особі уповноваженого представника Макса Сторчеуса за якісно і вчасно виконані будівельні роботи.

За фінансову підтримку висловлюємо подяку: ТОВ «Науково-виробнича фiрма «МС Авiа-Грейд» в особі керівника Дмитра Пархісенка; громадській організації «Вiр у себе», яку очолює Денис Плыгун. Також до проекту долучились: Олександр Слабецький, Олексiй Басов, Олександр Верiтов, Олександр Носок, Андрiй Кал`янов та інші небайдужі городяни.

Вдячні всім вам за чуйність і підтримку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь