НовиниПеремога у змаганнях з гандболу

Перемога у змаганнях з гандболу

-

Перемога у змаганнях з гандболу

У Мелітополі з 27 по 31 січня  пройшов XXIV  Міжнародний турнір з гандболу серед юнаків, присвячений пам’яті почесного громадянина Мелітополя Леоніда Боброва.

Команди українських гандболістів представляли спортивні школи міст Запоріжжя (СДЮШОР «ЗТР» і СДЮШОР ім. Лагутіна), Київської області, Мелітополя, Харкова, Волині.

На відкритті учасників та присутніх привітав заступник міського голови Мелітополя: «Двадцять четвертий раз Мелітополь вітає учасників цього турніру! За цей час він став невід’ємною складовою життя міста і регіону. Сьогодні ми стали свідками справжнього свята спорту. Бажаю всім командам нових звершень, а глядачам — справжніх емоцій!»

Тренер-викладач ОСДЮСШОР Величко Володимир майстерно підготував своїх вихованців до безкомпромісної боротьби, морально підтримав команду для участі у відповідальному матчі.

Гандболісти з Запоріжжя, врахувавши настанови свого тренера Величко Володимира, змогли перемогти усіх опонентів протягом турніру. Такі успіхи забезпечили 1 місце у турнірній таблиці серед команд 2007 року народження.

Кращим нападаючим турніру, серед команд 2007 року визнано Белякова Артема, з чим його щиро вітаємо! Визнання кращим нападаючим відзначає не тільки особисті якості, але й підкреслює роботу всієї команди, адже завдяки саме злагодженій команді можливо отримати перемогу.

Щиро вітаємо спортивний клуб  ОСДЮШОР, тренера-викладача Величко Володимира Івановича, юних гандболістів та їх батьків з перемогою у цій частині Міжнародного турніру. Нехай і надалі вас очікують спортивні успіхи та перемоги!

Також у цьому турнірі перше місце серед команд 2005 року народження зайняла команда з Запоріжжя, тренером якої є Володимир Лобчук.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам