Пошта у вашому селі

0

Триває реформування поштового зв’язку в Україні. Зокрема скорочуються відділення у малонаселених місцях регіону. Втім місцеві жителі не залишаться без послуг, розповідають в «Укрпошті» — на зміну стаціонарним відділенням прийдуть мобільні. Подібний формат вже використовується у 142 країнах, таких як Великобританія, Німеччина, Австралія, США, Ізраїль, Італія.

Пересувне відділення поштового зв’язку — це повноцінне поштове відділення, яке приїздить у населені пункти. Тож замість листоноші буде працювати мотивована бригада на автомобілі, що виконуватиме роль мобільної точки обслуговування населення.

Завдяки автомобілю можна буде передати посилку чи інший вантаж до будь-якого віддаленого населеного пункту. Графік роботи буде узгоджуватися з громадами. У селах з більшою кількістю населення пересувний відділ поштового зв’язку може приїздити кілька раз на тиждень.

У Запорізькій області 853 населених пунктів, де проживає близько 300 тисяч людей. Згідно задуму ініціаторів реформи, з запровадженням пересувних відділень 100 відсотків населення області матиме доступ до всіх необхідних їм послуг у сучасному форматі.

До кінця року у Запорізькій області планується запустити 100 мобільних пересувних відділень поштового зв’язку. Перші автомобілі почнуть їздити уже у жовтні в Оріхові та Бердянську.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь