НовиниЧоловіків, які незаконно виїхали з України, будуть повертати назад,...

Чоловіків, які незаконно виїхали з України, будуть повертати назад, – ДПСУ

-

Чоловіків, які незаконно виїхали з України, будуть повертати назад, – ДПСУ

Чоловіків призивного віку, які незаконно виїхали за кордон, повертатимуть назад. Також їх притягнуть до відповідальності. Прикордонники вже співпрацюють з іноземними колегами щодо цього.

Про це розповів речник Держприкордонслужби України Андрій Демченко в ефірі національного телемарафону.

«Після запровадження воєнного стану, коли з’явилися обмеження на виїзд з країни для чоловіків призовного віку, значно збільшилася кількість громадян, які намагаються незаконно перетнути кордон. Навіть якщо чоловікам і вдасться виїхати, надалі вони не зможуть влаштуватися в Європі, вони не зможуть вважатися біженцями», – пояснив Демченко.

Багато українських чоловіків, як зазначив спікер ДПСУ, намагаються просити статус біженця, але підстав для цього у них немає. Саме тому він закликав тих, хто тікає і тих, хто організує такі виїзди, утриматися від цього в майбутньому.

Також Демченко розповів про мешканця Буковини, який намагався втекти з України до Румунії через річку Тиса, і потонув.

«Якби цей чоловік потрапив до Румунії і не загинув, його повернули б в Україну і притягнули б до відповідальності», — додав він.

За словами речника, Держприкордонслужба активно співпрацює з країнами ЄС та Молдовою, тому у будь-якому разі чоловіків повертатимуть до України та притягатимуть до відповідальності.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам