НовиниВійна з коронавірусом

Війна з коронавірусом

-

Війна з коронавірусом

Свята наближаються – коронавірус не відступає. Вже близько місяця при першій міській лікарні готують приміщення для майбутньої комунальної лабораторії ПЛР-діагностики. На сьогоднішній день там вже замінили вікна, електропроводку та інші інженерні мережі. Триває ремонт у самому приміщенні.

Закінчити ремонт самої будівлі та встановити половину обладнання обіцяють вже наприкінці цього місяця. В січні на лабораторію чекає атестація, а запрацювати вона має в перших числах лютого.

Також слід згадати, що з 16 листопада перша міська лікарня почала приймати пацієнтів з COVID-19. Для них там облаштували 90 ліжок, втім на сьогоднішній день коронавірусне відділення вже майже заповнено. У лікарні працює 76 кисневих точок і витрата кисню досить велика. Тому окрім ремонту лабораторії на території медустанови тривають роботи з заміни центрального кисневого трубопроводу.

Цей ремонт також мають закінчити наприкінці грудня. Тож, з початку нового 2021 року, запорізька медична система з новими силами має вступити у війну з коронавірусом.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам