НовиниЗапорізьку поліцію здивував підліток у поліцейській формі

Запорізьку поліцію здивував підліток у поліцейській формі

-

Запорізьку поліцію здивував підліток у поліцейській формі

До поліції повідомили про конфлікт чоловіка з поліцейським, а коли прибули інспектори, то виявилось, що 17-річний хлопець захотів охороняти спокій жителів міста

Як повідомляє МВС України молодого хлопця звати Максим і йому лише 17 років. Не зважаючи на свій молодий він цікавиться законами та часто повідомляє про виявлені правопорушення в поліцію. З його намірів, він хоче жити у безпечному просторі.
Звичайної допомоги поліції на його думку не вистачало, а тому молодик одягнув форму поліцейського, щоб допомогти навести лад у рідному місті.

Закон забороняє цивільним одягати форму поліцейського, це правопорушення. Через незаконність таких вчинків, форму вилучили, а з батьками підлітка проведуть бесіду.
У самому МВС навпаки раді, що є такі люди серед молоді які прагнуть допомогти місту та його жителям. Також з ним пообіцяли встановити постійне спілкування та допомогу у його прагненнях долучитися до лав Національної поліції України.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам