НовиниБФ «Джерело єдності» включився у роботу з розмінування

БФ «Джерело єдності» включився у роботу з розмінування

-

БФ «Джерело єдності» включився у роботу з розмінування

Війна в Україні на довгі роки накладе глибокий кривавий відбиток на всі сфери нашого життя. Зруйновані міста та села, сотні тисяч замінованих територій – ось та моторошна спадщина, яку залишає по собі так званий «русский мир» на нашій землі. Але вже сьогодні потрібно готуватись до відродження деокупованих територій.

Волонтери Благодійного фонду «Зерно допомоги- ЮА» з перших днів війни ведуть активну роботу з жителями прифронтових сіл Малі Щербаки та П’ятихатки Василівського району Запорізької області. Через ці населені пункти в перші дні війни пролягла лінія фронту, а окремі їхні території неодноразово переходили під контроль супротивника і знову були відбиті воїнами ЗСУ.

В жовтні перші слухачі курсів з гуманітарного розмінування розпочали навчання. Усі витрати, пов’язані із навчанням, курсантам повністю забезпечує Благодійний фонд «Джерело єдності». Після закінчення курсів слухачі отримають посвідчення, які дадуть їм право брати участь у заходах щодо розмінування територій Запорізької області разом із спеціалістами ДСНС. Це новий та перспективний напрямок роботи волонтерських центрів, і дуже приємно, що одними з перших, хто долучився до цієї важливої роботи, стали запорізькі волонтери БФ «Джерело єдності».

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам